Sienų griovimas, montuojant sąramas

UAB „Remjasta“ atlieka sienų griovimo ir su tuom susijusius drabus. Poreikiui esant, yra montuojamos sąramos. Jeigu gyvenate nuosavame name, kurį galbūt patys ir statėte, garantuojame Jūs žinote, kurios sienos yra atraminės, o kurios padarytos jau pastačius namą.

Jei nuosavame name virtuvė nuo svetainės atskirta ne atramine siena, nutarę sujungti šias dvi erdves, nepatirsite didelių rūpesčių. Tereikės su specialiais įrankiais imtis sienos griovimo darbų, atsižvelgiant į tai, iš kokių medžiagų ta siena buvo sumontuota, t.y. ar tai medinis karkasas su kokia nors apdaila, ar mūro siena.

Žinoma, vėliau teks išvežti po sienos griovimo susikaupusias šiukšles, išvėdinti namus nuo dulkių ir imtis taip trokštamo remonto pagrindinėje namo erdvėje. Tačiau visa tai gali atlikti mūsų įmonės specialistai, Jums tereikės tik pasakyti, kokie Jūsų norai ir lūkesčiai. Mes atliksime visus skaičiavimus ir suderinsime visus leidimus.

Nors visi šie formalumai reikalauja daug laiko ir papildomų išlaidų, mūsų specialistai pataria jų paisyti. Priešingu atveju, savavališkai atliekant neleistinas buto rekonstrukcijas, gali būti pažeistas ir išbalansuotas viso objekto patvarumas. Ko pasekoje, teks atstatyti sieną.

Want to say something? Post a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *