Plytelių klijavimas

Atliekame visus plytelių klijavimo darbus ir visas kitas procedūras, susijusias su šiuo procesu. Norime paminėti, kad prieš perkant plyteles, jų reikėtų užsakyti šiek tiek daugiau nei matematiškai reikėtų jūsų numatytam plotui padengti, kadangi gali tekti dengti mažesnius nei plytelės dydžio plotus, dėl ko jas gali tekti pjaustyti.

Plytelės gaminamos glazūruotos ir neglazūruotos. Glazūruotos plytelės paviršius yra padengtas stiklišku, vandens nepraleidžiančiu sluoksniu – glazūra. Glazūra turi būti termiškai atspari ir atspari skeldėjimui. Kartais plytelių paviršius dengiamas vadinamu angobu, kurio paviršius gali būti pralaidus vandeniui.

Perkantieji turėtų būtinai išaiškinti pardavėjui plytelių paskirtį ir nurodyti, kokiomis sąlygomis jos bus naudojamos. Išorės apdailai naudojamos keraminės plytelės turi būti atsparios šalčiui. Kadangi jų būna įvairių formų, tai gali apsunkinti skaičiavimus. Tad, jei dėl įvairių priežasčių prireiks pakeisti vieną ar kelias plyteles, turėsite atsarginių.

Patariama įsigyti 5-10 % daugiau plytelių nei yra jūsų patalpos plotas. Dėl savo skirtingų savybių, sienų plytelių ant grindų kloti nerekomenduojama, tuo tarpu plyteles, turinčias pakankamai geras charakteristikas, kad jas būtų galima dėti ant grindų, galite klijuoti ir ant sienų.

Want to say something? Post a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *