Perdangų liejimas bei surinkimas

UAB „Remjasta“ atlieka perdangų, kolonų, sienų, sąramų, pamatų, laiptų, atraminių sienelių bei kitų gelžbetoninių konstrukcijų liejimą ir surinkimą. Mūsų įmonė atlieka darbus susijusius su įvairios paskirties betono ir gelžbetonio konstrukcijomis, prekinio betono ir statybinių skiedinių mišiniais, prekine armatūra.

Siekdami tenkinti kintamus klientų norus ir statybų rinkos paklausą, orientuojamės į naujų technologijų paiešką ir diegimą statybos sektoriuje. Turime visą reikiamą tam įrangą ir specialistus. Ne tik liejame reikiamas konstrukcijas, bet ir atliekame jau pagamintų surinkimą. Perdangos plokštės tinka perdengti didesnes angas, esant mažesniam konstrukcijos aukščiui.

PK plokštės yra tipinės, jos sunkiau pritaikomos dėl standartinių ilgių. Perdangos plokštės yra populiarios dėl ekonomiško skerspjūvio, efektyvaus gamybos būdo bei optimalaus panaudojimo pastato konstrukcijoje. Gelžbetonio gaminio aukščiai bei laikomoji galia yra įvairūs. Todėl įrengsime projekto reikalavimus atitinkančias perdangas.

Want to say something? Post a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *